Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

4600 - manometr membranowy dla ciśnienia absolutnego, wykonanie chemiczne, NG100, 160

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry membranowe w wykonaniu chemicznym model 4600, 4601 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia absolutnego gazów i cieczy, także agresywnych, chemicznie obojętnych na zastosowane materiały, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Z zastosowaniem przyłączy kołnierzowych, otwartych, ułatwiających czyszczenie mogą być używane dla mediów lepkich, krystalizujących się i zanieczyszczonych. W zależności od modelu wykonywane są w obudowach NG100 i NG160; z przyłączem radialnym, o zakresach pomiarowych od 0...25mbar do 0...2,5bar.


- średnica obudowy: NG100, NG160
- zakresy pomiarowe: 0...25mbar do 0...2,5bar
- klasa dokładności: 1,6 zgodnie z EN 837-3
- obudowa: stal nierdzewna 1.4301
- element pomiarowy: stal nierdzewna 1.4571
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy
- gwint króćca: G1/2"
- temperatura medium: max. 100°C
- stopień ochrony obudowy: IP55/IP65

Opcjonalnie: wysoka przeciążalność, inne przyłącza procesowe, inne wykonanie materiałowe części zwilżanych, inny gwint przyłącza procesowego, wykonanie z mikrostykami, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.