Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

44 - termometr gazowy, króciec radialny lub tylny, obudowa zaciskana z kołnierzem przednim

Producent: PFORTNER
Opis
Termometry gazowe serii 44 przeznaczone są do pomiaru temperatury w przemyśle energetycznym i wielu innych instalacjach przemysłowych. Termometry są wersją przemysłową, produkowaną w klasie 1,0; w obudowie zaciskanej z kołnierzem przednim, z czujnikiem bezpośrednim i przesuwnym króćcem gwintowanym.


- średnica obudowy: NG132
- zakresy pomiarowe: +50°C...+650°C
- klasa dokładności: 1,0 zgodnie z DIN 16203
- położenie czujnika: tylne centryczne lub radialne
- długości czujnika: 160, 200, 250, 300mm, wg wymagań klienta
- średnica czujnika: 12mm
- materiał obudowy: stal, malowana na czarno
- szyba: szkło instrumentalne
- osłona czujnika: stal lub stal nierdzewna 1.4571
- przyłącze procesowe: króciec przesuwny z gwintem zewnętrznym
- stopień ochrony obudowy: IP65

Opcjonalnie: wypełnienie obudowy, inne przyłącze procesowe, długość i średnica czujnika wg wymagań użytkownika, szeroka gama gniazd termicznych (do spawania, z przyłączem gwintowanym, z przyłączem kołnierzowym itp.) oraz wykonań materiałowych gniazd termicznych