Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

4128 - manometr rurkowy z wypełnieniem gliceryną, NG50

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry rurkowe, z wypełnieniem gliceryną model 4128, 4138 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy chemicznie obojętnych na stopy miedzi, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Wykonywane są w obudowach NG50; z przyłączem radialnym lub tylnym, o zakresach pomiarowych od 0...1bar do 0...400bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG50
- zakresy pomiarowe: 0...1bar do 0...400bar
- klasa dokładności: 2,5 zgodnie z EN 837-1
- obudowa: tworzywo lub stal nierdzewna
- element pomiarowy: stop miedzi
- położenie czujnika: radialne lub tylne
- gwint króćca: G1/4"
- temperatura medium: max. 60°C
- stopień ochrony obudowy: IP65

Opcjonalnie: obudowa ze stali nierdzewnej 1.4301, wypełnienie olejem silikonowym, kołnierz montażowy, dla medium do 100°C, dysza dławiąca, inny gwint przyłącza procesowego, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.