Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

3322 - manometr elektroniczny, LCD + bargraf, zakresy 0...2bar do 0...700bar, dokł. 0,5%

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry elektroniczne model 3322 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy, także agresywnych chemicznie, obojętnych na zastosowane materiały i nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Charakteryzują się wyświetlaczem LCD 4 1/2-cyfry oraz z bargrafem, dokładnością pomiaru 0,5%, funkcją tarowania, przyłączem radialnym i zakresami pomiarowymi od 0...2bar do 0...700bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- wyświetlacz: 4 1/2-cyfry, LCD oraz bargraf
- zakresy pomiarowe: 0...2bar do 0...700bar
- dokładność: 0,5%
- obudowa: stal nierdzewna 1.4301
- element pomiarowy: stal nierdzewna 1.4571, Al2O3, NBR
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy
- gwint króćca: G1/4", 1/4 NPT
- temperatura medium: max. 85°C/100°C
- zasilanie: bateryjne, żywotność ok. 4 000 godz.
 - stopień ochrony obudowy: IP65

Opcjonalnie: wyższe zakresy pomiarowe; wykonanie dla tlenu, dokładność 0,25% lub 0,1%; dysza dławiąca, inny gwint przyłącza procesowego, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia, szeroka gama separatorów membranowych itp.