Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

3040S - separator chemiczny, membranowy dla mazutu, cieczy gęstych i o dużej lepkości

Producent: S/E Manometers
Opis
Separatory chemiczne, membranowe dla mazutu, cieczy gęstych i o dużej lepkości 3040S przeznaczone są do oddzielenia medium mierzonego od przyrządu pomiarowego np. przetwornika ciśnienia, manometru, sygnalizatora ciśnienia. Charakteryzują się różnymi przyłączami procesowymi oraz materiałem wykonania, dostosowanym do medium mierzonego i aplikacji. Przeznaczone do pomiaru ciśnienia w zakresie od 0...2,5bar do 0...600bar. Stosowane dla mediów agresywnych, zanieczyszczonych, lepkich, krystalizujących oraz mediów o wysokiej temperaturze; szczególnie dla mazutu w palnikach i węzłach mazutowych kotłów energetycznych oraz ciśnienia olejów.


- przyłącze procesowe: G1/2", G3/4", G1", M20x1,5; M30x2, M48x2
- korpus/obudowa: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- membrana: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- wypełnienie płynne: olej silikonowy, FFL-Nr 2
- zakres ciśnień: 0...2,5bar do 0...600bar
- temperatura medium: -10...+315*C
- montaż przyrządu: bezpośredni lub oddalony (kapilara)

Opcjonalnie: inne materiały wykonania, temperatura medium do 400°C, inne przyłącza procesowe, długość kapilary wg wymagań użytkownika (wersja oddalona); szeroka gama manometrów, przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień, sygnalizatorów ciśnienia itp.