Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

3030 - separator chemiczny, wysokociśnieniowy typu "kapsułowego"

Producent: S/E Manometers
Opis
Separatory chemiczne, wysokociśnieniowe typu "kapsułowego" 3030 przeznaczone są do oddzielenia medium mierzonego od przyrządu pomiarowego np. przetwornika ciśnienia, manometru, sygnalizatora ciśnienia. Charakteryzują się gwintowanym przyłączem procesowym oraz różnym materiałem wykonania, dostosowanym do medium mierzonego i aplikacji. Przeznaczone do pomiaru ciśnienia w zakresie od 0...10bar do 0...1600bar. Stosowane dla mediów agresywnych, zanieczyszczonych, lepkich, krystalizujących oraz mediów o wysokiej temperaturze.


- przyłącze procesowe: G1/2", G3/4", G1", M20x1,5
- korpus/obudowa: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- czujnik kapsułowy: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- pierścień uszczelniający: FPM Viton (do 200°C)
- wypełnienie płynne: olej silikonowy, FFL-Nr 2
- zakres ciśnień: 0...10bar do 0...1600bar
- temperatura medium: -10...+210°C
- montaż przyrządu: bezpośredni lub oddalony (kapilara)

Opcjonalnie: inne materiały wykonania, temperatura medium do 400°C, inne przyłącza procesowe, długość kapilary wg wymagań użytkownika (wersja oddalona); szeroka gama manometrów, przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień, sygnalizatorów ciśnienia itp.