Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

3025 - separator chemiczny, membranowy gwintowany

Producent: S/E Manometers
Opis
Separatory chemiczne, membranowe gwintowane 3025 przeznaczone są do oddzielenia medium mierzonego od przyrządu pomiarowego np. przetwornika ciśnienia, manometru, sygnalizatora ciśnienia. Charakteryzują się różnymi przyłączami procesowymi oraz materiałem wykonania, dostosowanym do medium mierzonego i aplikacji. Przeznaczone do pomiaru ciśnienia w zakresie od 0...10bar do 0...600bar. Stosowane dla mediów agresywnych, zanieczyszczonych, lepkich, krystalizujących oraz mediów o wysokiej temperaturze.


- przyłącze procesowe: G1/2", G3/4", G1", G1 1/2", M30x2, M20x1,5 itp.
- korpus/obudowa: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- membrana: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- wypełnienie płynne: gliceryna/woda, FFL-Nr 6
- zakres ciśnień: 0...10bar do 0...600bar
- temperatura medium: -10...+120°C
- montaż przyrządu: bezpośredni lub oddalony (kapilara)

Opcjonalnie: inne materiały wykonania, temperatura medium do 400°C, inne przyłącza procesowe, długość kapilary wg wymagań użytkownika (wersja oddalona); szeroka gama manometrów, przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień, sygnalizatorów ciśnienia itp.