Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

3024 - separator chemiczny, membranowy dla przemysłu papierniczego i celulozowego

Producent: S/E Manometers
Opis
Separatory chemiczne, membranowe kołnierzowe 3024 przeznaczone są do oddzielenia medium mierzonego od przyrządu pomiarowego np. przetwornika ciśnienia, manometru, sygnalizatora ciśnienia. Charakteryzują się kołnierzowym przyłączem procesowym oraz różnym materiałem wykonania, dostosowanym do medium mierzonego i aplikacji. Przeznaczone do pomiaru ciśnienia w zakresie od 0...0,6bar do 0...40bar. Stosowane w przemyśle papierniczym i celulozowym, dla mediów agresywnych, zanieczyszczonych, lepkich, krystalizujących oraz mediów o wysokiej temperaturze.


- przyłącze procesowe: DN48 z luźnym kołnierzem ustalającym
- korpus górny: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- membrana: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- korpus dolny: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- kołnierz: galwanizowana stal węglowa
- wypełnienie płynne: olej silikonowy, FFL-Nr 2
- zakres ciśnień: 0...0,6bar do 0...40bar
- temperatura medium: -20...+200°C
- montaż przyrządu: bezpośredni lub oddalony (kapilara)

Opcjonalnie: inne materiały wykonania, temperatura medium do 400°C, inne wypełnienie płynne, długość kapilary wg wymagań użytkownika (wersja oddalona); szeroka gama manometrów, przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień, sygnalizatorów ciśnienia itp.