Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

3010 - separator chemiczny, membranowy w wykonaniu higienicznym

Producent: S/E Manometers
Opis
Separatory chemiczne, membranowe w wykonaniu higienicznym 3010-3018 przeznaczone są do oddzielenia medium mierzonego od przyrządu pomiarowego np. przetwornika ciśnienia, manometru, sygnalizatora ciśnienia. Charakteryzują się różnymi higienicznymi przyłączami procesowymi oraz materiałem wykonania, dostosowanym do medium mierzonego i aplikacji. Przeznaczone do pomiaru ciśnienia w zakresie od 0...0,6bar do 0...40bar. Stosowane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i biotechnologii dla mediów o najwyższej czystości, agresywnych, lepkich oraz mediów o wysokiej temperaturze.


- przyłącze procesowe: DIN11851, Clamp, SMS, IDF, APV/RJT
- korpus/obudowa: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- membrana: stal nierdzewna 1.4571, inny materiał
- uszczelnienie: NBR (Perbunan) dla DIN11851
- wypełnienie płynne: gliceryna/woda, FFL-Nr 6
- zakres ciśnień: 0...0,6bar do 0...40bar
- temperatura medium: -10...+120°C
- montaż przyrządu: bezpośredni lub oddalony (kapilara)

Opcjonalnie: inne materiały wykonania, temperatura medium do 250°C, inne wypełnienie płynne, inne przyłącza procesowe, długość kapilary wg wymagań użytkownika (wersja oddalona); szeroka gama manometrów, przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień, sygnalizatorów ciśnienia itp.