Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

18.13 - złącza/adaptery gwintowane i złącza dystansowe

Producent: PFORTNER
Opis
Złącza gwintowane i złącza dystansowe serii 18.13 przeznaczone są do adaptacji i montażu czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych w instalacjach przemysłowych. Złącza/adaptery gwintowane przeznaczone są do zmiany rodzaju przyłącza procesowego przyrządu z gwintem wewnętrznym na gwint zewnętrzny; natomiast złącza dystansowe przeznaczone są dla przyrządów gdzie wymagane jest oddalenie głowicy/tarczy od przyłącza procesowego np. w przypadku izolacji rurociągu. Wykonywane są z szerokiej gamy materiałów; z różnymi połączeniami, owierceniami dla przyrządów a ponadto mogą być opcjonalnie dostarczane z odpowiednimi certyfikatami.


- dla średnic czujników: 3, 6, 8, 10, 12mm; wg wymagań klienta
- połączenie przyrządu: 1/2", M24x2; wg wymagań klienta
- połączenie instalacji: 1/2", 3/4", 1", M18x1,5; wg wymagań klienta
- materiał: stal nierdzewna 1.4571; wg wymagań klienta
- certyfikaty: 2.2, 3.1B

Opcjonalnie: inne materiały wykonania m.in. hastelloy, tytan, tantal; owiercenie dla innych średnic czujników; inny gwint dla połączenia przyrządu i/lub instalacji itp.