Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

18.11 - króćce do spawania, z przyłączem gwintowanym dla przyrządu

Producent: PFORTNER
Opis
Króćce do spawania serii 18.11 przeznaczone są do montażu czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych w instalacjach przemysłowych. Charakteryzują się możliwością szybkiego montażu przyrządu pomiarowego i mogą być także wykonane z powierzchnią do spawania pod kątem np. 45°. Wykonywane są z szerokiej gamy materiałów; z różnymi połączeniami, owierceniami dla przyrządów a ponadto mogą być opcjonalnie dostarczane z odpowiednimi certyfikatami.


- dla średnic czujników: 3, 6, 8, 10, 12mm; wg wymagań klienta
- połączenie przyrządu: 1/2", 3/4"; wg wymagań klienta
- połączenie instalacji: do spawania
- materiał: stal C22.8, stal nierdzewna 1.4571, 10CrMo910, 13CrMo44, 15Mo3; wg wymagań klienta
- certyfikaty: 2.2, 3.1B

Opcjonalnie: inne materiały wykonania m.in. hastelloy, tytan, tantal; owiercenie dla innych średnic czujników; inny gwint dla połączenia przyrządu itp.