Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

17.11 - gniazdo termiczne, do spawania, forma D zgodnie z DIN 43763

Producent: PFORTNER
Opis
Gniazda termiczne serii 17.11 przeznaczone są do montażu czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych w instalacjach przemysłowych i są wykonane zgodnie z DIN 43763. Gniazda termiczne charakteryzują się odpornością na różne obciążenia spowodowane m.in. strumieniem przepływu, temperaturą, ciśnieniem i wibracjami. Wykonywane są z szerokiej gamy materiałów; z różnymi połączeniami, owierceniami i długościami dla przyrządów a ponadto mogą być opcjonalnie dostarczane z odpowiednimi certyfikatami.


- wykonanie: zgodnie z DIN 43763
- forma: D
- dla średnic czujników: 6, 8mm; wg wymagań klienta
- dla długości czujników: od 140mm do 255mm; wg wymagań klienta
- połączenie przyrządu: M18x1,5; wg wymagań klienta
- połączenie instalacji: do spawania
- materiał: stal C22.8, stal nierdzewna 1.4571, 10CrMo910, 13CrMo44, 15Mo3; wg wymagań klienta
- certyfikaty: 2.2, 3.1B, 3.1A

Opcjonalnie: inne materiały wykonania m.in. hastelloy, tytan, tantal; owiercenie dla innych średnic i długości czujników; inny gwint dla połączenia przyrządu itp.