Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

16.16 - gniazdo termiczne, gwintowane, ze złączem zaciskowym

Producent: PFORTNER
Opis
Gniazda termiczne serii 16.16 przeznaczone są do montażu czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych w instalacjach przemysłowych. Gniazda termiczne charakteryzują się odpornością na różne obciążenia spowodowane m.in. strumieniem przepływu, temperaturą, ciśnieniem i wibracjami. Wykonywane są z szerokiej gamy materiałów; z różnymi połączeniami, owierceniami i długościami dla przyrządów a ponadto mogą być opcjonalnie dostarczane z odpowiednimi certyfikatami.


- dla średnic czujników: 8mm; wg wymagań klienta
- dla długości czujników: od 145mm do 310mm; wg wymagań klienta
- połączenie przyrządu: ze śrubką zaciskową
- połączenie instalacji: 1/2"; wg wymagań klienta
- materiał: stal nierdzewna 1.4571, mosiądz; wg wymagań klienta
- certyfikaty: 2.2, 3.1B

Opcjonalnie: inne materiały wykonania m.in. hastelloy, tytan, tantal; owiercenie dla innych średnic i długości czujników; inny gwint dla połączenia instalacji itp.