Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

1205 - manometr rurkowy w wykonaniu chemicznym i bezpiecznym, NG63

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry rurkowe, chemiczne i bezpieczne model 1205, 1206 przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy, także agresywnych chemicznie, obojętnych na zastosowane materiały i nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Lita przegroda manometru, bezodpryskowa szyba bezpieczna, laminowana oraz otwór odciążenia ciśnienia z tyłu obudowy zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zgodnie z EN 837-1/S3. W zależności od modelu wykonywane są w obudowach NG63; z przyłączem radialnym, z wypełnieniem płynnym obudowy lub bez wypełniania, o zakresach pomiarowych od 0...1bar do 0...1000bar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG63
- zakresy pomiarowe: 0...1bar do 0...1000bar
- klasa dokładności: 1,6 zgodnie z EN 837-1
- obudowa: stal nierdzewna 1.4301
- element pomiarowy: stal nierdzewna 1.4571
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy
- gwint króćca: G1/4"; M12x1,5
- temperatura medium: max. 100°C
- stopień ochrony obudowy: IP54/IP65

Opcjonalnie: kołnierz montażowy, dla medium do 200°C, dysza dławiąca, wskazówka znacznika, inny gwint przyłącza procesowego, szeroka gama separatorów membranowych, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.