Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SM500F - rejestrator videograficzny, do 4 wejść analogowych/cyfrowych, uniwersalny montaż

Producent: ABB
Opis
Rejestratory videograficzne serii SM500F przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC, sygnałami mV, mA, V oraz rezystancji. Rejestratory serii SM500F mogą być stosowane w układach procesowych i liniach technologicznych jako uniwersalne rejestratory parametrów procesu, mierząc i rejestrując parametry procesu oraz zapisując wyniki do pamięci wewnętrznej lub wymiennej karty pamięci. Rejestratory te charakteryzuje m.in. uniwersalna obudowa do montażu tablicowego, na ścianie lub na rurze, wyświetlacz LCD monochromatyczny lub kolorowy, uniwersalne wejścia i opcjonalna komunikacja Ethernet. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy przycisków lub oprogramowania z komputera PC.


- wejście: Pt100, J, K, L, N, R, S, T, B, E, mV, V, mA, Ohm
- ilość kanałów: 1, 2, 3 lub 4
- napęd pamięci: pamięć 8Mb + napęd kart SD
- wyświetlacz: monochromatyczny lub kolorowy
- komunikacja: Ethernet (opcja)
- zasilacz przetworników: 24VDC (opcja)
- napięcie zasilania: 85...265VAC lub 9...32VDC
- obudowa: do montażu tablicowego, na ścianie lub na rurze
- stopień ochrony: IP66 i NEMA4X
- konfiguracja: z przycisków lub z komputera PC

Opcjonalnie: wyświetlacz monochromatyczny lub kolorowy; funkcje matematyczne i logiczne; licznik; 2 wyjścia przekaźnikowe; zasilacz przetworników; karta pamięci SD 128/256/512Mb lub 1Gb; oprogramowanie do rejestracji i wizualizacji wyników pomiarów.