Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SL55T - rejestrator temperatury, wersja wysokotemperaturowa do 140°C np. dla autoklawy

Producent: SIGNATROL
Opis
Rejestratory elektroniczne temperatury serii SL55T są miniaturowymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do pomiaru i rejestracji procesu temperatury. Posiadają wbudowany czujnik temperatury i zależnie od modelu umożliwiają pomiar i rejestrację temperatury w zakresie +15...+140°C lub +80...+140°C. Stosowane są szczególnie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, laboratoriach, transporcie i innych, gdzie wymagana jest rejestracja temperatury a nie ma warunków do zastosowania rejestratora stacjonarnego. Zależnie od modelu rejestratory posiadają pamięć umożliwiającą zapis do 8192 próbek, natomiast do obróbki danych przeznaczone jest oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro.


- pomiar: temperatura
- zakres pomiarowy: +15...+85°C lub +80...+140°C
- próbkowanie: 2 sek. do 24 godz.
- pamięć: 4096 lub 8192 próbek
- rozdzielczość: 8 bit lub 11 bit
- materiał obudowy: stal nierdzewna 305
- zasilanie/żywotność: bateryjne, typ. 300godz. dla temp. >50°C
- wymiary obudowy: 17mm x 6mm
- komunikacja: kabel RS232 lub USB
- konfiguracja: z komputera PC

Opcjonalnie: oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro, interfejs z kablem RS232 lub USB do odczytu danych z rejestratora, zestaw do montażu na ścianie, kieszonki z tworzywa; specjalna obudowy SL50-ACC10 do zastosowania w autoklawie.