Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SL54TH - rejestrator temperatury i wilgotności, wysoka rozdzielczość, miniaturowa obudowa

Producent: SIGNATROL
Opis
Rejestratory elektroniczne temperatury i wilgotności serii SL54TH są miniaturowymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do pomiaru i rejestracji procesu temperatury i wilgotności względnej. Posiadają wbudowany czujnik temperatury i wilgotności umożliwiając pomiar i rejestrację w zakresie -20...+85°C i 0...100%RH. Stosowane są szczególnie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, laboratoriach, transporcie i innych, gdzie wymagana jest rejestracja temperatury a nie ma warunków do zastosowania rejestratora stacjonarnego. Rejestratory posiadają pamięć umożliwiającą zapis do 8192 próbek (w niskiej rozdzielczości pomiaru) lub do 4096 próbek (w wysokiej rozdzielczości pomiaru), natomiast do obróbki danych przeznaczone jest oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro.


- pomiar: temperatura i wilgotność
- zakres pomiarowy: -20...+85°C i 0...100%RH
- próbkowanie: 1 sek. do 24 godz.
- pamięć: 4096 próbek lub 8192 próbek
- rozdzielczość: 0,5°C/0,64%RH lub 0,07°C/0,04%RH
- materiał obudowy: stal nierdzewna 305
- zasilanie/żywotność: bateryjne, żywotność 5lat
- wymiary obudowy: 17mm x 6mm
- komunikacja: kabel RS232 lub USB
- konfiguracja: z komputera PC

Opcjonalnie: oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro, interfejs z kablem RS232 lub USB do odczytu danych z rejestratora, zestaw do montażu na ścianie, kieszonki z tworzywa.