Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SL51USB, 52USB, 54USB - rejestrator temperatury, wysoka rozdzielczość, port USB

Producent: SIGNATROL
Opis
Rejestratory elektroniczne temperatury serii SL51USB, 52USB, 54USB są miniaturowymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do pomiaru i rejestracji procesu temperatury (54USB dla temperatury i wilgotności). Posiadają wbudowany czujnik temperatury, umożliwiając pomiar i rejestrację temperatury w zakresie -10...+85°C. Stosowane są szczególnie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, laboratoriach, transporcie i innych, gdzie wymagana jest rejestracja temperatury a nie ma warunków do zastosowania rejestratora stacjonarnego. Zależnie od modelu rejestratory posiadają pamięć umożliwiającą zapis do 8000 próbek, natomiast do obróbki danych przeznaczone jest oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro.


- pomiar: temperatura
- zakres pomiarowy: -10...+85°C
- próbkowanie: 1...255 min. lub 1 sek. do 24 godz.
- pamięć: do 8000 próbek
- rozdzielczość: 8 bit lub 11 bit
- materiał obudowy: tworzywo ABS
- zasilanie/żywotność: bateryjne, żywotność do 10lat
- wymiary obudowy: 70 x 25 x 17mm
- komunikacja: port USB
- konfiguracja: z komputera PC

Opcjonalnie: oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro.