Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SL151T - rejestrator temperatury, miniaturowa obudowa

Producent: SIGNATROL
Opis
Rejestratory elektroniczne temperatury serii SL151T są miniaturowymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do pomiaru i rejestracji procesu temperatury. Posiadają wbudowany czujnik temperatury, umożliwiając pomiar i rejestrację temperatury w zakresie -30...+60°C. Stosowane są szczególnie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, laboratoriach, transporcie i innych, gdzie wymagana jest rejestracja temperatury a nie ma warunków do zastosowania rejestratora stacjonarnego. Rejestratory posiadają pamięć umożliwiającą zapis do do 24576 próbek, natomiast do obróbki danych przeznaczone jest oprogramowanie TempIT-Lite.


- pomiar: temperatura
- zakres pomiarowy: -30...+60°C
- próbkowanie: 30 sek. do 100 godz.
- pamięć: 24576 próbek
- rozdzielczość: 12 bit
- materiał obudowy: tworzywo ABS
- zasilanie/żywotność: bateryjne, żywotność do 4lat
- wymiary obudowy: 117mm x 57mm
- komunikacja: moduł odczytu
- konfiguracja: z komputera PC

Opcjonalnie: oprogramowanie TempIT-Lite lub TempIT-Pro, interfejs bezprzewodowy do odczytu danych z rejestratora.