Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

S2Ex[nL]-ZAS - zasilacz przyrządów obiektowych, wyjście w zakresie 3,3...24VDC; obwód wyj. iskrobezpieczny

Producent: LABOR
Opis
Zasilacze S2Ex[nL]-ZAS są urządzeniami przeznaczonymi do zasilania przyrządów obiektowych wymagających zasilania napięciem stałym, zainstalowanych w strefie zagrożonej wybuchem. Mogą być stosowane w układach automatyki do zasilania przyrządów pomiarowych lub wykonawczych m.in. zaworów elektromagnetycznych, sygnalizatorów dźwiękowych i/lub świetlnych, przetworników pomiarowych, mierników, regulatorów, przepływomierzy itp. Charakteryzuje je m.in. zasilanie napięciem stałym 20...27VDC, obudowa o szerokości 22,5mm do montażu na szynie DIN, izolacja galwaniczna 2kV oraz wyjście zasilające przyrządy w zakresie 3,3...24VDC.
 
 
- wyjście: w wymagań w zakresie 3,3...24VDC m.in. 24VDC/120mA
- sygnalizacja stanu pracy: LED
- zabezpieczenie: przeciążeniowe, nadnapięciowe
- izolacja galwaniczna: wej./wyj. 2kV
- napięcie zasilania: 20...27VDC
- obudowa: do montażu na szynie DIN, szer. 22,5mm
- montaż przyrządu: poza strefą, z wyjściem podłączonym do strefy
- wykonanie: Ex (ATEX II 3G Ex nL IIC; II 3D Exia IIIA / IIIB / IIIC; II 3G Exia IIC)
 
Opcjonalnie: wyjścia zasilające wg wymagań użytkownika w zakresie 3,3...24VDC

3 LATA GWARANCJI