Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

PA-3000-HZ - sterownik mocy, prąd wyjściowy 20...100A, sterowanie 1-fazowe

Producent: SHINKO
Opis
Sterowniki mocy PA-3000-HZ są tyrystorowymi sterownikami mocy, przeznaczonymi do zastosowania w układach regulacji urządzeń technologicznych, jako układy wykonawcze współpracujące z regulatorami, posiadającymi sygnał wyjściowy 4...20mA, 1...5VDC lub ON/OFF. Są przystosowane do podłączenia z odbiornikami rezystancyjnymi stałoobciążeniowymi, a także o dużym dodatnim współczynniku temperaturowym rezystancji (np. grzałki wolframowe, molibdenowe, platynowe, kantalowe) oraz o charakterystyce nieliniowej (krzemowo-węglowe, silikaty). Występują w wykonaniu ze sterowaniem fazowym (H) i grupowym (Z) jako 1-fazowe, wyposażone w funkcję miękkiego startu.
 
 
- wejście: 4...20mA; 1...5VDC, ON/OFF
- zasilanie: 100...120VAC / 200...240VAC
- prąd obciążenia: 20A, 30A, 40A, 50A, 75A, 100A
- typ sterowania: fazowe i grupowe, przełączalne
- sterowanie: 1-fazowe
- izolacja: 2kVAC
- obudowa: do montażu na ścianie / szynie