Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

PA-200 - sterownik mocy, prąd wyjściowy 15...150A, sterowanie 1- lub 3-fazowe

Producent: SHINKO
Opis
Sterowniki mocy PA-200 są tyrystorowymi sterownikami mocy, przeznaczonymi do zastosowania w układach regulacji urządzeń technologicznych, jako układy wykonawcze współpracujące z regulatorami, posiadającymi sygnał wyjściowy 4...20mA. Są przystosowane do podłączenia z odbiornikami rezystancyjnymi stałoobciążeniowymi, a także o dużym dodatnim współczynniku temperaturowym rezystancji (np. grzałki wolframowe, molibdenowe, platynowe, kantalowe) oraz o charakterystyce nieliniowej (krzemowo-węglowe, silikaty). Występują w wykonaniu ze sterowaniem fazowym (H) lub grupowym (Z), jako 1- lub 3-fazowe, wyposażone w funkcję miękkiego startu.

 
- wejście: 4...20mA; 0,8...4VDC (sterowanie ręczne)
- zasilanie: 110/220/380/415/440/480VAC
- prąd obciążenia: 15A, 30A, 60A, 100A, 150A
- typ sterowania: fazowe lub grupowe
- sterowanie: 1-fazowe lub 3-fazowe
- izolacja: 1,5kVAC
- obudowa: do montażu na ścianie / szynie

Opcje: stały prąd - ograniczenie napięcia; stałe napięcie - ograniczenie prądu