Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

NPS136 - przetwornik ciśnienia / poziomu, zakresy 0...500Pa do -0,1...7MPa, dokładn. 0,1%, protokół HART

Producent: SE Engineering
Opis

Przetworniki ciśnienia serii NPS136 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru ciśnienia, podciśnienia lub ciśnienia absolutnego gazów, pary i cieczy w aplikacjach przemysłowych. Stosowane są m.in. w aplikacjach pomiaru i kontroli ciśnienia, poziomu hydrostatycznego cieczy i wielu innych. Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru 0,1% i stabilnością długoterminową, wysoką przeciążalnością, protokołem HART; prostotą konfiguracji oraz możliwością nastawy zakresu pomiarowego z PC lub z przycisków, wykonane w wersji z lokalnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem. Przetworniki ciśnienia posiadają zakresy pomiarowe podstawowe od -2,5...+2,5kPa do -0,1...7MPa z możliwością ich zawężenia do 10:1 (min. zakres 500Pa).


- zakresy podstawowe: -2,5...+2,5kPa do -0,1....7MPa
- zmiana zakresu: 10:1 (min. zakres 500Pa)
- sygnał wyjściowy: 4...20mA, 2-przew.
- napięcie zasilania: 10,5...45VDC
- dokładność: 0,1%
- komunikacja: protokół HART (dla 4...20mA)
- obudowa elektroniki: odlew ze stopu aluminium
- membrana: ceramiczna Al2O3
- przyłącze procesowe: G1/2", M20x1,5; M42x1,5

Opcjonalnie: zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia; szeroka gama separatorów chemicznych, sygnał wyjściowy 1...5V, 3-przew., modem konfiguracyjny HART-USB lub komunikator HART-Com itp.