Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

NA600/1/2 - rejestratory wielofunkcyjne z zasilaniem bateryjnym i wyświetlaczem, do 2 wejść

Producent: NA
Opis
Rejestratory wielofunkcyjne serii NA600 są uniwersalnymi przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do pomiaru i rejestracji parametrów procesu m.in. ciśnienia, temperatury, wilgotności, przepływu, poziomu, prądu AC, napięcia AC itp. Mogą być wyposażone w zintegrowany czujnik temperatury, w czujnik temperatury i wilgotności, 1 lub 2 wejścia pomiarowe wg wymagań użytkownika. Standardowo posiadają wyświetlacz LCD, czujnik temperatury otoczenia, funkcję alarmu min i max oraz port USB do podłączenia z PC. Zasilanie bateryjne zapewnia żywotność pracy przyrządu do 3 lat natomiast pamięć wewnątrz umożliwia zapis do 16 tys. próbek. Stosowane są szczególnie w przemyśle spożywczym, laboratoriach, energetyce, przemyśle chemicznym, liniach hydrauliczych, pneumatyce i wielu innych, gdzie wymagana jest rejestracja zmian mierzonych parametrów procesu a nie ma warunków do zastosowania rejestratora stacjonarnego. Do obróbki danych przeznaczone jest oprogramowanie i kabelek USB dostarczone wraz z rejestratorem.


- czujnik wewn.: czujnik temperatury i/lub wilgotności 
- wejścia zewn.: 1 lub 2 wejścia
- typ wejść: RTD, TC, mA, A AC, V DC, V AC
- próbkowanie: ustawialne
- pamięć: 16 000 próbek
- rozdzielczość: 16 bit
- materiał obudowy: tworzywo
- zasilanie: bateryjne, żywotność do 3 lat
- komunikacja: port USB
- konfiguracja: z komputera PC

Opcjonalnie: obudowa naścienna do stosowania rejestratora na zewnątrz, zewnętrzne cęgi amperomierza.