Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

MPI-D, MPI-DN - 20-kanałowy rejestrator elektroniczny, wejście dla czujników z RS485 / Modbus RTU lub HART

Producent: METRONIC
Opis
Rejestratory elektroniczne MPI-D, MPI-DN przeznaczone są do współpracy z czujnikami z interfejsem RS485 / Modbus RTU lub z protokołem HART. Rejestratory MPI-D, MPI-DN mogą być stosowane w układach procesowych i liniach technologicznych jako uniwersalne rejestratory parametrów procesu, mierząc i rejestrując parametry procesu oraz zapisując wyniki do wewnętrznej pamięci 2GB. Rejestratory te charakteryzuje m.in. obudowa do montażu tablicowego (MPI-D) lub naściennego (MPI-DN), graficzny wyświetlacz LCD, wejścia RS485 /Modbus RTU i HART dla czujników obiektowych oraz komunikacja RS485 Modbus i Ethernet Modbus TCP. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy przycisków lub oprogramowania z komputera PC.


- wejście: RS485 / Modbus RTU i HART
- ilość kanałów: 20 wejść
- pamięć: wewnętrzna 2GB
- wyświetlacz: graficzny LCD z podświetleniem
- komunikacja: RS485 Modbus, Ethernet Modbus TCP
- wyjście: 4 wyjścia przekaźnikowe
- napięcie zasilania: 24VAC/DC (MPI-D), 230VAC (MPI-DN)
- obudowa: tablicowa 72x144mm (MPI-D), naścienna 246x260mm (MPI-DN)
- stopień ochrony: IP54
- konfiguracja: z przycisków lub z komputera PC

Opcjonalnie: konwerter RS485/RS232 lub RS485/USB; karta pamięci do rejestracji wyników pomiarów, oprogramowanie do rejestracji i wizualizacji wyników pomiarów; zasilacz 230VAC/24VDC.