Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

MPI-C - 20- lub 10-kanałowy rejestrator elektroniczny, 16/8 wejść analogowych i 4/2 dwustanowe

Producent: METRONIC
Opis
Rejestratory elektroniczne MPI-C przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC oraz sygnałami mA, mV. Rejestratory MPI-C mogą być stosowane w układach procesowych i liniach technologicznych jako uniwersalne rejestratory parametrów procesu, mierząc i rejestrując parametry procesu oraz zapisując wyniki w wewnętrznej pamięci 2GB. Rejestratory te charakteryzuje m.in. obudowa do montażu tablicowego, graficzny wyświetlacz LCD, uniwersalne wejścia, komunikacja RS485 i Ethernet oraz port USB. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy przycisków lub oprogramowania z komputera PC.


- wejście: Pt100, Ni100, J, K, T, U, L, E, N, R, S, B, 0/4...20mA, 0...5000 Ohm, -0,8...+0,8V
- ilość kanałów: 8 lub 16 wejść analogowych i 4 lub 2 wejścia cyfrowe
- kanały obliczeniowe: 16 kanałów, funkcje matematyczne
- pamięć: wewnętrzna pamięć 2GB
- wyświetlacz: graficzny LCD, TFT, kolorowy
- komunikacja: RS485 (Modbus RTU, ASCII), Ethernet (Modbus RTU, serwer www)
- wyjście: 8 wyjść dwustanowych
- napięcie zasilania: 24VAC/DC
- obudowa: do montażu tablicowego 72x144mm
- stopień ochrony: IP54
- konfiguracja: z przycisków lub z komputera PC

Opcjonalnie: konwerter RS485/RS232 lub RS485/USB; oprogramowanie do rejestracji i wizualizacji wyników pomiarów; zasilacz 230VAC/24VDC.