Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

MPI-8, MPI-8/4 - 8- lub 4-kanałowy rejestrator elektroniczny, rejestracja na kartach MMC

Producent: METRONIC
Opis
Rejestratory elektroniczne MPI-8 i MPI-8/4 przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC oraz sygnałami mA. Rejestratory MPI-8 i MPI-8/4 mogą być stosowane w układach procesowych i liniach technologicznych jako uniwersalne rejestratory parametrów procesu, mierząc i rejestrując parametry procesu oraz zapisując wyniki do karty pamięci MMC. Rejestratory te charakteryzuje m.in. obudowa do montażu tablicowego, graficzny wyświetlacz LCD, uniwersalne wejścia; komunikacja RS485 Modbus oraz opcjonalnie Ethernet. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy przycisków lub oprogramowania z komputera PC.


- wejście: Pt100, Pt1000, Ni100, J, K, T, E, N, R, S, B, 0/4...20mA, 0...100/1000 Ohm
- ilość kanałów: 4 lub 8
- napęd pamięci: karta pamięci MMC
- wyświetlacz: graficzny LCD, 32x128 punktów z podświetleniem
- komunikacja: RS485 Modbus, opcja Ethernet
- wyjście: 5 wyjść dwustanowych
- napięcie zasilania: 24VAC/DC
- obudowa: do montażu tablicowego 72x144mm
- stopień ochrony: IP54
- konfiguracja: z przycisków lub z komputera PC

Opcjonalnie: wyjście analogowe 4...20mA, komunikacja Ethernet, konwerter RS485/RS232 lub RS485/USB; karta pamięci do rejestracji wyników pomiarów, oprogramowanie do rejestracji i wizualizacji wyników pomiarów; zasilacz 230VAC/24VDC.