Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

CONV485E - konwerter RS485 na Ethernet TCP/IP, zasilanie 24VAC/DC, 5VDC lub PoE

Producent: METRONIC
Opis
Konwertery CONV485E przeznaczone są do podłączenia urządzeń wyposażonych w magistralę RS485 do sieci przemysłowej lub komputerowej LAN. Po stronie RS485 umożliwia podłączenie do 32 urządzeń, natomiast po stronie portu Ethernet konwerter może obsłużyć do 6 klientów. Konwerter pozwala na wymianę danych pomiędzy komputerem PC lub sterownikiem nadrzędnym pracującym w sieci Ethernet TCP/IP w dwóch trybach "przezroczystym" lub "Modbus TCP <=>RTU" a urządzeniem podłączonym do portu RS485. Konwerter konfigurowany jest z PC. W zależności od wersji zasilany jest napięciem 24VAC/DC, 5VDC lub poprzez sieć LAN pracującą w systemie PoE.


- Ethernet: interfejs 10BaseT
- obsługiwane protokoły: TCP, ICMP (ping), DHCP server, http server
- ilość klientów: do 6 po stronie Ethernet
- prędkość RS485: 2,4kbps do 115,2kbps
- ilość odbiorników/nadajników: max. 32 po stronie RS485
- zabezpieczenie: przeciwzwarciowe/termiczne
- zasilanie: 24VAC/DC, 5VDC lub PoE
- stan pracy i transmisji: diody LED
- temperatura pracy/otoczenia: -20...+60°C
- stopień ochrony: IP30
 
Opcjonalnie: uchwyt do montażu na szynie DIN, wybór zasilania (24VAC/DC, 5VDC lub zasilanie PoE), obudowa z tworzywa lub metalowa
 
2 LATA GWARANCJI