Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

CALTEMP 300SP - przenośny piec kalibracyjny, zakres 50...250°C, cieczowy blok kalibracyjny

Producent: NA
Opis
Przenośne piece kalibracyjne CALTEMP 300SP przeznaczone są do precyzyjnej kalibracji przyrządów do pomiaru temperatury m.in. rezystancyjnych i termoelektrycznych czujników temperatury, termometrów (bimetalicznych, gazowych, cieczowych), termostatów itp. Przeznaczone dla zastosowań przemysłowych, laboratoryjnych, pomiarów okresowych i kontrolnych przyrządów pomiarowych. Charakteryzują się wysokiej jakości komponentami wykonania, możliwością kontroli szerokiej gamy przyrządów (m.in. czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych, termostatów); wysoką rozdzielczością 0,1°C i stabilnością kalibracji 0,01°C; możliwością kalibracji czujników w zakresie 50...250°C, zabudowanym precyzyjnym regulatorem PID z funkcją automatycznej kalibracji oraz cieczowym blokiem kalibracyjnym (średnica fi.120mm i głębokość 300mm) z wyjmowaną wkładką (6 otworów o średnicy 15mm). Piece kalibracyjne mogą być wyposażone w oprogramowanie dla PC, w celu automatycznej i zdalnej kalibracji przyrządów.


- zakres kalibracji: 50...250°C
- rozdzielczość: 0,1°C
- stabilność: 0,01°C
- metoda kontroli: precyzyjny regulator PID
- czas do osiągnięcia temp. max: 45 min.
- interfejs: RS232
- czujnik referencyjny: Pt100
- blok pomiarowy: fi. 120mm x 300mm
- wersja bloku: cieczowy, wypełnienie olejem silikonowym
- napięcie zasilania: 230VAC, 2,0kW
- wymiary: 600 x 350 x 550mm
- waga: 20 kg

Opcjonalnie:
 oprogramowanie dla PC dla automatycznej kalibracji, czujnik referencyjny z klasą dokładności 1/3B lub 1/10B itp.