Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

TTR200 - inteligentny przetwornik temperatury, uniwersalne wejście dla czujników RTD

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury TTR200 przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, rezystancją i potencjometrami. Przetworniki mogą być montowane w standardowej głowicy czujnika temperatury, na szynie DIN przy zastosowaniu uchwytu RMK/3-T lub na ścianie / konstrukcji przy użyciu obudowy SCH4. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modułu konfiguracyjnego USB-KIT oraz oprogramowania USB-Link. Oprócz standardowo dostępnych typów czujników istnieje możliwość pobrania dodatkowych typów czujników z biblioteki oprogramowania i/lub wprowadzenia linearyzacji użytkownika. Wykonywane są w wersji standardowej do zabudowy w obszarze bezpiecznym oraz w wykonaniu Ex (TTR200X) do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem.- wejście:  Pt100, Pt500, Pt1000, Cu53, Cu100, Cu1000, Ni100, Ni120, Ni507,5; Ni604, Ni1000, KTY-81-, KTY-82-, KTY-83-, KTY-84-, rezystancja, potencjometr
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max, min lub nastawa użytkownika
- filtr cyfrowy: nastawa w zakresie 0...100sek.
- inne funkcje: offset użytkownika, linearyzacja użytkownika, odczyt on-line itp.
- izolacja wejścia/wyjścia: N/A
- napięcie zasilania: 10...30VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -40...+85°C
- wykonanie: standard lub Ex (ATEX II 1 G Ex ia IIC T4 Ga; II 1 D Ex iaD 20 T135°C Da)
- montaż: w głowicy, na szynie DIN lub ścianie / konstrukcji
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, uchwyt RMK/3-T do montażu na szynie DIN, obudowa SCH4 do montażu przetwornika na ścianie lub konstrukcji, wersja Ex (ATEX II 1 G Ex ia IIC T4 Ga; II 1 D Ex iaD 20 T135°C Da), moduł konfiguracyjny USB-KIT

10 LAT GWARANCJI