Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM310, SEM310X - przetwornik temperatury / położenia; wejście dla potencjometru, wyjście 4...20mA + HART, także wersja Ex

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury SEM310 / SEM310X przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC, sygnałami mV lub potencjometrem. Przetworniki mogą być montowane w standardowej głowicy czujnika temperatury, na szynie DIN przy zastosowaniu uchwytu RMK/3-T lub na ścianie / konstrukcji przy użyciu obudowy SCH4. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modemu HART oraz oprogramowania M-CONFIG lub z przenośnego komunikatora HART. Wykonywane są w wersji Ex do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem lub w wersji standardowej.

Dostępne modele:
SEM310: wersja standardowa
SEM310X: wersja Ex, ATEX II 1 G EEx ia IIC T4-T6, II 3 G EEx ia IIC T6

 
- wejście: RTD, TC, sygnałem mV, potencjometr (w zakresie 1...100 kOhm)
- wyjście: 4...20mA, 2-przew. + protokół HART
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max lub min
- filtr cyfrowy: programowalny; wyłączony, 1...32s lub adaptacyjny (inteligentny)
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VAC, testy do 3000VAC
- napięcie zasilania: 10...40VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -40...+85°C
- wykonanie: standard lub Ex (ATEX II 1 G EEx ia IIC T4-T6, II 3 G EEx ia IIC T6)
- montaż: w głowicy czujnika lub na szynie DIN
- konfiguracja: z PC (modem HART i oprogr. M-CONFIG) lub komunikator HART

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, uchwyt RMK/3-T do montażu na szynie DIN, obudowa SCH4 do montażu przetwornika na ścianie lub konstrukcji, wersja standardowa lub Ex (ATEX II 1 G EEx ia IIC T4-T6, II 3 G EEx ia IIC T6), modem HART-USB
 
10 LAT GWARANCJI