Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM310 - inteligentny przetwornik temperatury, uniwersalne wejście, HART

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury SEM310 przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC, sygnałami mV i potencjometrami. Przetworniki mogą być montowane w standardowej głowicy czujnika temperatury, na szynie DIN przy zastosowaniu uchwytu RMK/3-T lub na ścianie / konstrukcji przy użyciu obudowy SCH4. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modemu HART oraz oprogramowania M-CONFIG lub z przenośnego komunikatora HART. Wykonywane są w wersji standardowej do zabudowy w obszarze bezpiecznym oraz w wykonaniu Ex do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem.- wejście: Pt100, K, J, T, R, S, E, L, N, mV, potencjometr i X (wg klienta)
- wyjście: 4...20mA, 2-przew. + protokół HART
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max lub min
- filtr cyfrowy: programowalny; wyłączony, 1...32s lub adaptacyjny (inteligentny)
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VAC, testy do 3000VAC
- napięcie zasilania: 10...40VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -40...+85°C
- wykonanie: standard lub Ex (ATEX II 1 G EEx ia IIC T4-T6, II 3 G EEx ia IIC T6)
- montaż: w głowicy, na szynie DIN lub ścianie / konstrukcji
- konfiguracja: z PC (modem HART i oprogr. M-CONFIG) lub komunikator HART

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, uchwyt RMK/3-T do montażu na szynie DIN, obudowa SCH4 do montażu przetwornika na ścianie lub konstrukcji, wersja Ex (ATEX II 1 G EEx ia IIC T4-T6, II 3 G EEx ia IIC T6), modem HART-USB
 
10 LAT GWARANCJI