Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM210, SEM210X - przetwornik temperatury / położenia; wejście dla potencjometru, wyjście 4...20mA, także wersja Ex

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury SEM210 / SEM210X przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC, sygnałami mV lub potencjometrem. Przetworniki mogą być montowane w standardowej głowicy czujnika temperatury, na szynie DIN przy zastosowaniu uchwytu RMK/3-T lub na ścianie / konstrukcji przy użyciu obudowy SCH4. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modułu konfiguracyjnego USB-KIT oraz oprogramowania M-CONFIG. Wykonywane są w wersji Ex do pracy w obszarze zagrożonym wybuchem lub w wersji standardowej.

 
Dostępne modele:
- SEM210: wersja standardowa
- SEM210X: wersja Ex, ATEX II1G EEx ia IIC T4-T6


- wejście: RTD, TC, sygnałem mV, potencjometr (w zakresie 1...100 kOhm)
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max lub min
- filtr cyfrowy: programowalny; wyłączony, 2s, 10s lub adaptacyjny (inteligentny)
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VAC rms
- napięcie zasilania: 10...35VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -40...+85°C
- wykonanie: standard lub Ex (ATEX II 1 G EEx ia IIC T4-T6)
- montaż: w głowicy czujnika lub na szynie DIN
- konfiguracja: z PC i oprogramowania M-CONFIG

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, uchwyt RMK/3-T do montażu na szynie DIN, obudowa SCH4 do montażu przetwornika na ścianie lub konstrukcji, wersja standardowa lub Ex (ATEX II 1 G Ex ia IIC T4-T6), moduł konfiguracyjny USB-KIT
 
10 LAT GWARANCJI