Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM1610 - programowalny przetwornik temperatury, uniwersalne wejście, wyjście mA

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury SEM1610 przeznaczone są do współpracy z czujnikami RTD, TC, sygnałami mV i mA. Przetworniki te charakteryzuje obudowa do montażu na szynie DIN, prosta konfiguracja parametrów oraz sygnał wyjściowy 4...20mA. Programowanie parametrów (typ wejścia, zakres pomiarowy, jednostka, sygnalizacja błędu, blokada przycisków) odbywa się z PC przy użyciu bezpłatnie dostarczanego oprogramowania USB-Link oraz kabla USB. Dodatkowo możliwa jest korekta sygnału wyjściowego przy użyciu przycisków na froncie obudowy.


- wejście: Pt100, K, J, T, R, S, E, N, mV, mA
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max lub min
- filtr cyfrowy: adaptacyjny (inteligentny)
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VDC
- napięcie zasilania: 11...30VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -20...+70°C
- montaż: na szynie DIN
- przesunięcie sygnału/offset: przyciski na froncie obudowy
- konfiguracja: z PC, bezpłatne oprogramowanie USB-Link i kabel USB

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, czujnik temperatury wg wymagań użytkownika, moduł konfiguracyjny USB-KIT
 

10 LAT GWARANCJI