Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

SEM1603P - programowalny przetwornik temperatury, dla czujników Pt100

Opis

Inteligentne, programowalne przetworniki temperatury SEM1603P przeznaczone są do współpracy z czujnikami rezystancyjnymi Pt100. Przetworniki te charakteryzuje obudowa do montażu na szynie DIN, prosta konfiguracja parametrów oraz sygnał wyjściowy 4...20mA. Programowanie przetworników odbywa się z PC przy użyciu modułu konfiguracyjnego USB-KIT oraz oprogramowania USB-Link. Parametry programowalne przetwornika to zakres pomiarowy, jednostka, sygnalizacja błędu itp.- wejście: Pt100
- wyjście: 4...20mA, 2-przew.
- sygnalizacja błędu: sygnał wyjściowy max lub min
- filtr cyfrowy: adaptacyjny (inteligentny)
- izolacja wejścia/wyjścia: galwaniczna, 500VDC
- napięcie zasilania: 11...30VDC
- temperatura pracy/otoczenia: -20...+70°C
- montaż: na szynie DIN
- konfiguracja: z PC i oprogramowania USB-Link

Opcjonalnie: świadectwo kalibracji w 5 punktach, czujnik temperatury wg wymagań użytkownika, moduł konfiguracyjny USB-KIT
 
10 LAT GWARANCJI