Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

N251B - przenośny miernik do pomiaru zawartości chlorku w utwardzonym betonie, zakres 0,0005...2,0000% jonu chlorku

Producent: NA
Opis
Mierniki N251B są mikroprocesorowymi, wielofunkcyjnymi przyrządami przenośnymi przeznaczonymi do pomiaru zawartości chlorku w betonie utwardzonym (także używany dla świeżego, mokrego betonu i roztworów). Miernik ten jest użyteczny dla podanej aplikacji ponieważ wskazuje indeks stanu struktury betonu w związku ze skłonnością do korozji, wywołaną przez chlorki. Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru, pomiarem chlorku jonu Cl-(%), koncentracji NaCl (%), objętości chlorku (kg/m3); temperatury; automatyczną kalibracją, pamięcią danych do 100 punktów, interfejsem komunikacji RS232 z łatwym odczytem danych, drukarką do wydruków przeprowadzonych pomiarów, automatyczną kompensacją, czytelnym wyświetlaczem graficznym LCD oraz przenośną obudową o stopniu ochrony IP64.
 
 
- ilość kanałów: 1
- pomiar: chlorek jonu Cl-(%), koncentracja NaCl (%), objętość chlorku (kg/m3); temperatura
- zakresy pomiarowe: 0,0005...2,0000% jonu chlorku
- rozdzielczość: 0,0001% jonu chlorku
- dokładność: 10% wartości mierzonej / 1°C dla temperatury
- komunikacja: RS232
- zasilanie: bateryjne NiMH + zasilacz / ładowarka 230VAC
- wyświetlacz: LCD, graficzny z podświetleniem
- obsługa użytkownika: przyciski użytkownika
- inne funkcje: automatyczna kalibracja
- obudowa elektroniki: przenośna, 80 x 195 x 40mm
- stopień ochrony: IP64

Opcjonalnie: wybór czujników pomiarowych itp.