Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

6361 - manometry różnicy ciśnień, mieszkowe, zakresy 0...10mbar do 0...40mbar, szeroka gama wykonań

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry różnicy ciśnień serii 6361 są przyrządami przeznaczonymi do pomiaru ciśnienia gazów, pary i cieczy, także agresywnych chemicznie, obojętnych na zastosowane materiały w wielu aplikacjach przemysłowych. Stosowane są m.in. w aplikacjach pomiaru i kontroli ciśnienia, poziomu, przepływu i wielu innych. 
Charakteryzują się wysoką dokładnością i stabilnością pomiaru, wysoką przeciążalnością (jednostronnie 10 x zakres) i ciśnieniem statycznym (10bar), mieszkowym elementem pomiarowym; wyborem materiału komory i elementów pomiarowych, wersją montażu (bezpośrednio, do montażu na ścianie / konstrukcji, do montażu panelowego lub na rurze 2"); opcją niestandardowego wyskalowania tarczy (np. dla przepływu, poziomu); opcjonalnie wyjściem alarmowym (kontakty magnetyczne, indukcyjne, pneumatyczne) lub przetwornikiem sygnału wyjściowego (potencjometrycznym lub mA) oraz wersją dla strefy zagrożonej wybuchem z aprobatą ATEX (II 2 G/D). Przeznaczone do pomiaru różnicy ciśnień w zakresie od 0...10mbar do 0...40mbar i ciśnieniu statycznym do 10bar.
 
 
- średnica obudowy: NG100, NG160
- zakresy pomiarowe: 0...10mbar do 0...40mbar
- ciśnienie statyczne: max. 10bar
- klasa dokładności: 1,6
- położenie króćca: z dołu obudowy
- materiał obudowy: stal nierdzewna AISI304 (opcja AISI316)
- szyba: szkło instrumentalne
- pokrywy komory: AISI316L
- materiał elementów pomiarowych: AISI316L
- uszczelnienie elementów pomiarowych: PTFE
- przyłącza procesowe: 1/4"NPT, 1/2"NPT, 1/2"BSP lub inne 
- temperatura medium: max. 65°C (wyższe po uzgodnieniu)
- stopień ochrony obudowy: IP55 / IP67

Opcjonalnie: wypełnienie obudowy, wersja montażu, zawór 3- lub 5-drogowy, styki alarmowe (magnetyczne, indukcyjne, pneumatyczne); szkło bezpieczne, rurki impulsowe dla wysokich temperatur procesu lub otoczenia; wersja iskrobezpieczna Ex z certyfikatem ATEX, gwint przyłącza procesowego wg wymagań itp.