Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

6121E - manometr rurkowy w wykonaniu przemysłowym z kontaktami; NG100, NG160

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry rurkowe z kontaktami model 6101E, 6121E przeznaczone są do pomiaru ciśnienia gazów i cieczy chemicznie obojętnych na stopy miedzi, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. Wykonywane są w obudowach NG100 i NG160; z przyłączem radialnym, z kontaktami magnetycznymi migowymi, o zakresach pomiarowych od 0...0,25MPa do 0...100MPa (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG100, NG160
- zakresy pomiarowe: 0...0,1MPa do 0...100MPa
- klasa dokładności: 1,6 zgodnie z EN 837-1
- obudowa: stal malowana na czarno
- element pomiarowy: stop miedzi
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy
- gwint króćca: M20x1,5 (standard)
- temperatura medium: max. 65°C
- stopień ochrony obudowy: IP54
- kontakty: magnetyczne, funkcja M21

Opcjonalnie: wersja z potencjometrem (zamiast kontaktów), dysza dławiąca, inny gwint przyłącza procesowego, styki pneumatyczne, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.