Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

5153 - manometr puszkowy do pomiaru niskich ciśnień, NG63

Producent: S/E Manometers
Opis
Manometry puszkowe, standardowe model 5153, 5154 przeznaczone są do pomiaru niskich wartości ciśnienia gazów chemicznie obojętnych na stopy miedzi, nie powodujących zatorów w układach ciśnienia. W zależności od modelu wykonywane są w obudowach NG63; z przyłączem radialnym lub tylnym, o zakresach pomiarowych od 0...25mbar do 0...600mbar (dla nadciśnienia i/lub podciśnienia).


- średnica obudowy: NG63
- zakresy pomiarowe: 0...25mbar do 0...600mbar
- klasa dokładności: 1,6 zgodnie z EN 837-3/6
- obudowa: stal malowana na czarno
- element pomiarowy: stop miedzi
- położenie czujnika: radialne, z dołu obudowy lub tylne
- gwint króćca: M12x1,5; G1/4"
- temperatura medium: max. 80°C
- stopień ochrony obudowy: IP43

Opcjonalnie: obudowa ze stali nierdzewnej 1.4301, kołnierz montażowy, dysza dławiąca, inny gwint przyłącza procesowego, wysoka odporność na przeciążenie, zawór manometryczny, rurka syfonowa lub kapilara / rurka impulsowa dla wysokich temperatur procesu i/lub otoczenia itp.