Kategorie

Producenci

Informacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową m.in. szeroką gamą przyrządów pomiarowych, nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Oferujemy szeroką gamę przyrządów pomiarowych w wersji standardowej, do stosowania w obszarach zagrożonych wybuchem (Ex) oraz dostosowanych do szczególnych wymagań użytkowników.


Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, włącznie z możliwością montażu i/lub uruchomienia przyrządów na obiekcie.
Wybierz język:

11.0 - gniazdo termiczne, do spawania, forma BS, CS zgodnie z DIN 16179

Producent: PFORTNER
Opis
Gniazda termiczne serii 11.0 przeznaczone są do montażu czujników temperatury, termometrów bimetalicznych lub gazowych w instalacjach przemysłowych i są wykonane zgodnie z DIN 16179. Gniazda termiczne charakteryzują się odpornością na różne obciążenia spowodowane m.in. strumieniem przepływu, temperaturą, ciśnieniem i wibracjami. Wykonywane są z szerokiej gamy materiałów; z różnymi połączeniami, owierceniami i długościami dla przyrządów a ponadto mogą być opcjonalnie dostarczane z odpowiednimi certyfikatami.


- wykonanie: zgodnie z DIN 16179
- forma: BS, CS
- dla średnic czujników: 10, 12mm; wg wymagań klienta
- dla długości czujników: od 80mm do 430mm; wg wymagań klienta
- połączenie przyrządu: 1/2", 3/4", M20x1,5; wg wymagań klienta
- połączenie instalacji: do spawania
- materiał: stal C22.8, stal nierdzewna 1.4571, 10CrMo910, 13CrMo44, 15Mo3; wg wymagań klienta
- certyfikaty: 2.2, 3.1B, 3.1A

Opcjonalnie: inne materiały wykonania m.in. hastelloy, tytan, tantal; owiercenie dla innych średnic i długości czujników; inny gwint dla połączenia przyrządu itp.